CXM-22-HM-61-54-AC30-P1-3
- Артикул производителя:
- CXM-22-HM-61-54-AC30-P1-3
- Краткое описание:
- LED COB CXM22 WHITE
- Color :
- White
- Current - Max :
- 2.2A
- Current - Test :
- 1.1A
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 22.00mm Dia
- Size / Dimension :
- 28.00mm L x 28.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 51.5V