BXEB-L0280Z-30S1000-C-C3
- Артикул производителя:
- BXEB-L0280Z-30S1000-C-C3
- Производитель/Бренд:
- Bridgelux
- Краткое описание:
- EB GEN 3 LED MODULE, 280 MM, 300
- Производитель :
- Bridgelux
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Linear Light Strip
- CRI (Color Rendering Index) :
- 98 (Typ)
- Current - Max :
- 960mA
- Current - Test :
- 480mA
- Features :
- Height :
- 6.10mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 127 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1235lm (Typ)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 280.00mm L x 24.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 20.3V