LR T67F-U2V2-1-3A4B-20-R33-HE
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- LED
- Color :
- Red
- Configuration :
- Current - Test :
- 20mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.10mm
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Millicandela Rating :
- 840mcd
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V