15-21UYD/S530-A3/TR8
- Артикул производителя:
- 15-21UYD/S530-A3/TR8
- Color :
- Yellow
- Configuration :
- Current - Test :
- 20mA
- Features :
- Height (Max) :
- 1.30mm
- Lens Color :
- Yellow
- Lens Size :
- 2.00mm x 1.50mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 57mcd
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 1.50mm W
- Viewing Angle :
- 130°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V