15-215/T1D-APQHY/2T
- Артикул производителя:
- 15-215/T1D-APQHY/2T
- Color :
- White
- Configuration :
- Current - Test :
- 5mA
- Features :
- Height (Max) :
- 0.60mm
- Lens Color :
- Yellow
- Lens Size :
- 1.50mm
- Lens Style :
- Square with Flat Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 78.5mcd
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 1.50mm W
- Viewing Angle :
- 140°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.925V