15-21/G6C-BK1L2VY/2T
- Артикул производителя:
- 15-21/G6C-BK1L2VY/2T
- Color :
- Yellow-Green
- Configuration :
- Current - Test :
- 5mA
- Features :
- Height (Max) :
- 1.10mm
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 2.00mm x 1.00mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 12.6mcd
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 1.50mm W
- Viewing Angle :
- 130°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.95V