TC-CAPS-4003-2CS5504
- Артикул производителя:
- TC-CAPS-4003-2CS5504
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- HEATSHRINK CAP RED 3.2MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Shrink Boots, Caps
- Color :
- Red
- Features :
- Large Diameter Recovered :
- 0.050" (1.27mm)
- Large Diameter Supplied :
- 0.125" (3.18mm)
- Large Recovered Length :
- Material :
- Polyolefin (PO), Semi-Rigid
- Product Status :
- Active
- Shell Size - Insert :
- Small Diameter Recovered :
- Small Diameter Supplied :
- Small Recovered Length :
- Total Length Recovered :
- 0.550" (13.97mm)
- Total Length Supplied :
- 1.000" (25.40mm)