LT E6SG-ABBA-35-U686-30-R18-Z-MM
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- LED POWER TOPLED 4PLCC SMD
- Color :
- Green
- Configuration :
- Current - Test :
- 30mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.00mm
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 1820mcd
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.95V