LY M67F-U2V1-56-1-20-R18-HAN
- Артикул производителя:
- LY M67F-U2V1-56-1-20-R18-HAN
- Current - Test :
- 20mA
- Features :
- Height (Max) :
- 1.40mm
- Lens Size :
- 1.50mm x 1.00mm
- Millicandela Rating :
- 730mcd
- Size / Dimension :
- 2.00mm L x 1.40mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V