LY T67F-U2V2-46-1-20-R18-Z
- Артикул производителя:
- LY T67F-U2V2-46-1-20-R18-Z
- Краткое описание:
- LED TOPLED YLW CLEAR 2PLCC SMD
- Color :
- Yellow
- Configuration :
- Current - Test :
- 20mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.10mm
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Millicandela Rating :
- 840mcd
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V