LA M67F-V1AA-4-G3R3-20-R18-Z-VIS
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED MINI TOPLED SMD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Indication - Discrete
- Color :
- Amber
- Configuration :
- Current - Test :
- 20mA
- Features :
- Height (Max) :
- 1.40mm
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 1.50mm x 1.00mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 1055mcd
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.00mm L x 1.40mm W
- Supplier Device Package :
- SMD
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V