LCP E6SC-U1V1-45-1-30-R33-Z
- Артикул производителя:
- LCP E6SC-U1V1-45-1-30-R33-Z
- Color :
- Green
- Configuration :
- Current - Test :
- 30mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.10mm
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Millicandela Rating :
- 675mcd
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.4V