LA E67B-V1AA-24-1-50-R33-Z-AL
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- LED POWER TOPLED LA E67B SMD
- Color :
- Amber
- Configuration :
- Current - Test :
- 50mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.10mm
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Millicandela Rating :
- 1055mcd
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V