LY P47F-V1AA-4-1-30-R18-Z-DL
- Артикул производителя:
- LY P47F-V1AA-4-1-30-R18-Z-DL
- Краткое описание:
- LED SMD
- Color :
- Yellow
- Configuration :
- Current - Test :
- 30mA
- Features :
- Height (Max) :
- 0.88mm
- Lens Size :
- 1.60mm Dia
- Millicandela Rating :
- 1055mcd
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 3.40mm L x 1.90mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.05V