LB E67C-R2-4-1-30-R18-Z-XX
- Артикул производителя:
- LB E67C-R2-4-1-30-R18-Z-XX
- Current - Test :
- 30mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.10mm
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.4V