462A011-3-0
- Артикул производителя:
- 462A011-3-0
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- HEATSHRINK BOOT BRKOUT 3:1 SZ11
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Shrink Boots, Caps
- Color :
- Black
- Features :
- Large Diameter Recovered :
- 0.260" (6.60mm)
- Large Diameter Supplied :
- 0.520" (13.21mm)
- Large Recovered Length :
- 0.819" (20.80mm)
- Material :
- Polyolefin (PO), Semi-Rigid
- Product Status :
- Active
- Shell Size - Insert :
- 11
- Small Diameter Recovered :
- 0.142" (3.61mm)
- Small Diameter Supplied :
- 0.260" (6.60mm)
- Small Recovered Length :
- 1.000" (25.40mm)
- Total Length Recovered :
- 1.819" (46.20mm)