LY ETSF-ABCA-46-1-50-R18-Z
- Артикул производителя:
- LY ETSF-ABCA-46-1-50-R18-Z
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED YELLOW CLEAR 4PLCC SMD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Indication - Discrete
- Color :
- Yellow
- Configuration :
- Standard
- Current - Test :
- 50mA
- Features :
- Height (Max) :
- 2.10mm
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 2475mcd
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 4-PLCC
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 2.80mm W
- Supplier Device Package :
- 4-PLCC
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.15V