LO P47F-V2BB-24-1-30-R18F-Z
- Артикул производителя:
- LO P47F-V2BB-24-1-30-R18F-Z
- Краткое описание:
- LED ORANGE CLEAR SMD
- Color :
- Orange
- Configuration :
- Standard
- Current - Test :
- 30mA
- Features :
- Height (Max) :
- 0.88mm
- Lens Size :
- 2.11mm Dia
- Millicandela Rating :
- 1850mcd
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.10mm Dia
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.25V