LO A67K-L1M2-24-0-2-R33-Z
- Артикул производителя:
- LO A67K-L1M2-24-0-2-R33-Z
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED ORANGE CLEAR SMD R/A
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Indication - Discrete
- Color :
- Orange
- Configuration :
- Standard
- Current - Test :
- 2mA
- Features :
- Height (Max) :
- 4.20mm
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 19.6mcd
- Mounting Type :
- Surface Mount, Right Angle
- Package / Case :
- 2-SMD, Boomerang
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 4.00mm L x 3.60mm W
- Supplier Device Package :
- SMD
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.8V