SDL-134-50-CLR-100
- Артикул производителя:
- SDL-134-50-CLR-100
- Производитель/Бренд:
- Gamma Electronics
- Краткое описание:
- COLD SHRNK TUB 0.16"-0.51"X1.97"
- Производитель :
- Gamma Electronics
- Категория товара :
- Cold Shrink Tape, Tubing
- Color :
- Clear
- Diameter :
- 0.16" ~ 0.51" (4.0mm ~ 13.0mm)
- Length :
- 0.164' (50.00mm, 1.97")