SDL-134-50-CLR-5
- Артикул производителя:
- SDL-134-50-CLR-5
- Краткое описание:
- COLD SHRNK TUB 0.20"-0.94"X2.56"
- Diameter :
- 0.20" ~ 0.94" (5.0mm ~ 24.0mm)
- Length :
- 0.213' (65.00mm, 2.56")