SDL-CX-125-1
- Артикул производителя:
- SDL-CX-125-1
- Производитель/Бренд:
- Gamma Electronics
- Краткое описание:
- COLD SHRNK TUB 0.25"-1.11"X4.92"
- Производитель :
- Gamma Electronics
- Категория товара :
- Cold Shrink Tape, Tubing
- Color :
- Black
- Diameter :
- 0.25" ~ 1.11" (6.4mm ~ 28.2mm)
- Length :
- 0.410' (125.00mm, 4.92")