SDL-245-65-CLR-1
- Артикул производителя:
- SDL-245-65-CLR-1
- Производитель/Бренд:
- Gamma Electronics
- Краткое описание:
- COLD SHRNK TUB 0.20"-0.94"X2.56"
- Производитель :
- Gamma Electronics
- Категория товара :
- Cold Shrink Tape, Tubing
- Color :
- Clear
- Diameter :
- 0.20" ~ 0.94" (5.0mm ~ 24.0mm)
- Length :
- 0.213' (65.00mm, 2.56")