QI-10/37-270
- Артикул производителя:
- QI-10/37-270
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- COLD SHRINK TUBING 1.45X4.5" BLK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Cold Shrink Tape, Tubing
- Color :
- Black
- Diameter :
- 1.45" (37.0mm)
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")