SDL-DC-152-25
- Артикул производителя:
- SDL-DC-152-25
- Производитель/Бренд:
- Gamma Electronics
- Краткое описание:
- COLD SHRNK 0.35"-1.50"X5.98"25PK
- Производитель :
- Gamma Electronics
- Категория товара :
- Cold Shrink Tape, Tubing
- Color :
- Black
- Diameter :
- 0.35" ~ 1.50" (8.9mm ~ 38.1mm)
- Length :
- 0.499' (152.00mm, 5.98")