SDL-1A-125-5
- Артикул производителя:
- SDL-1A-125-5
- Краткое описание:
- COLD SHRNK TUB 0.4-1.75X4.92"5PK
- Diameter :
- 0.40" ~ 1.75" (10.2mm ~ 44.5mm)
- Length :
- 0.410' (125.00mm, 4.92")