SDL-SMA-60-5
- Артикул производителя:
- SDL-SMA-60-5
- Краткое описание:
- COLD SHRNK TUB 0.17-0.6X2.36"5PK
- Diameter :
- 0.17" ~ 0.60" (4.3mm ~ 15.2mm)
- Length :
- 0.197' (60.00mm, 2.36")