IMLT254H-L
- Артикул производителя:
- IMLT254H-L
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- IMLT TIE, 304 SS, HEAVY,838MM (3
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 10.00" (254.00mm)
- Color :
- Natural
- Features :
- Length - Actual :
- 2.750' (838.20mm)
- Length - Approximate :
- 33"
- Material :
- Stainless Steel 304
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 200 lbs (90.72 kg)
- Width :
- 0.310" (7.87mm)