KG DELMS1.22-PHQI-24-E6L6-20-S
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED PURE GREEN 1608 SMD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Indication - Discrete
- Color :
- Green
- Configuration :
- Current - Test :
- 20mA
- Features :
- Height (Max) :
- 0.70mm
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 1.23mm x 0.60mm
- Lens Style :
- Oval with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 82mcd
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 2-SMD, Flat Lead
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.40mm L x 0.80mm W
- Supplier Device Package :
- SMD
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.175V