B26B3RGB-20C000123U1930
- Артикул производителя:
- B26B3RGB-20C000123U1930
- Производитель/Бренд:
- Harvatek Corporation
- Краткое описание:
- 3.2(L)X1.2(W)X0.8(H) MM
- Производитель :
- Harvatek Corporation
- Категория товара :
- LED Indication - Discrete
- Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Configuration :
- Common Anode
- Current - Test :
- 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
- Features :
- Height (Max) :
- 0.90mm
- Lens Color :
- Lens Size :
- 1.20mm
- Lens Style :
- Square
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 71.5mcd Red, 285mcd Green, 71.5mcd Blue
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1205 (3212 Metric)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.20mm L x 1.20mm W
- Supplier Device Package :
- 1205
- Viewing Angle :
- 120°, 120°, 145°, 155°, 125°, 140°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue