17-I300N-C
- Артикул производителя:
- 17-I300N-C
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING NAT 40LBS 11.81"
- Bundle Diameter :
- 3.31" (84.00mm)
- Color :
- Natural
- Features :
- Length - Actual :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Length - Approximate :
- 11.75"
- Width :
- 0.141" (3.58mm)