17-I300B-M
- Артикул производителя:
- 17-I300B-M
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLK 40LBS 11.81"
- Bundle Diameter :
- 3.31" (84.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- UV Resistant
- Length - Actual :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Length - Approximate :
- 11.75"
- Width :
- 0.141" (3.58mm)