17-I300B-C
- Артикул производителя:
- 17-I300B-C
- Производитель/Бренд:
- Qualtek
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLK 40LBS 11.81"
- Производитель :
- Qualtek
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 3.31" (84.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- UV Resistant
- Length - Actual :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Length - Approximate :
- 11.75"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 40 lbs (18.14 kg)
- Width :
- 0.141" (3.58mm)