17-I140N-C
- Артикул производителя:
- 17-I140N-C
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING NAT 40LBS 5.51"
- Bundle Diameter :
- 1.30" (33.00mm)
- Color :
- Natural
- Features :
- Length - Actual :
- 0.459' (140.00mm, 5.51")
- Length - Approximate :
- 5.5"
- Width :
- 0.141" (3.58mm)