17-HD550B-C
- Артикул производителя:
- 17-HD550B-C
- Производитель/Бренд:
- Qualtek
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLK 120LB 1.804'
- Производитель :
- Qualtek
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 6.40" (162.50mm)
- Color :
- Black
- Features :
- UV Resistant
- Length - Actual :
- 1.804' (550.00mm)
- Length - Approximate :
- 21.75"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 120 lbs (54.43 kg)
- Width :
- 0.300" (7.62mm)