T50R9M4UL
- Артикул производителя:
- T50R9M4UL
- Производитель/Бренд:
- HellermannTyton
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 7.95"
- Производитель :
- HellermannTyton
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 1.97" (50.00mm)
- Color :
- Natural
- Features :
- Plenum Rated, UL Rated
- Length - Actual :
- 0.663' (202.00mm, 7.95")
- Length - Approximate :
- 8"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 50 lbs (22.68 kg)
- Width :
- 0.181" (4.60mm)