AC3535L-YRR-1000MA
- Артикул производителя:
- AC3535L-YRR-1000MA
- Производитель/Бренд:
- Solidlite
- Краткое описание:
- 3535 1000MA 850NM IR LED 150
- Производитель :
- Solidlite
- Категория товара :
- LED Emitters - Infrared, UV, Visible
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 1.5A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Orientation :
- Top View
- Package / Case :
- 1414 (3535 Metric)
- Product Status :
- Active
- Radiant Intensity (Ie) Min @ If :
- 175mW/sr @ 1A
- Type :
- Infrared (IR)
- Viewing Angle :
- 150°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.1V