AL1411A-WUV-020MA
- Артикул производителя:
- AL1411A-WUV-020MA
- Производитель/Бренд:
- Solidlite
- Краткое описание:
- 1411 20MA UV LED
- Производитель :
- Solidlite
- Категория товара :
- LED Emitters - Infrared, UV, Visible
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 30mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Orientation :
- Top View
- Package / Case :
- 2-PLCC
- Product Status :
- Active
- Radiant Intensity (Ie) Min @ If :
- 6mW/sr @ 20mA
- Type :
- Ultraviolet (UV)
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.2V