AU3535D-YIR-700MA-26301
- Артикул производителя:
- AU3535D-YIR-700MA-26301
- Краткое описание:
- 3535 700MA 850NM IR LED CERAMIC
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 1A
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Radiant Intensity (Ie) Min @ If :
- 400mW/sr @ 700mA (Typ)
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.9V