AU3535B-YIR-700MA-26301
- Артикул производителя:
- AU3535B-YIR-700MA-26301
- Производитель/Бренд:
- Solidlite
- Краткое описание:
- 3535 700MA 850NM IR LED
- Производитель :
- Solidlite
- Категория товара :
- LED Emitters - Infrared, UV, Visible
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 1A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Orientation :
- Top View
- Package / Case :
- 1414 (3535 Metric)
- Product Status :
- Active
- Radiant Intensity (Ie) Min @ If :
- 350mW/sr @ 700mA (Typ)
- Type :
- Infrared (IR)
- Viewing Angle :
- 60°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.9V