11-M100N-C
- Артикул производителя:
- 11-M100N-C
- Производитель/Бренд:
- Qualtek
- Краткое описание:
- MARKER TIE NATURAL 18LBS 3.93"
- Производитель :
- Qualtek
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 0.86" (22.00mm)
- Color :
- Natural
- Features :
- Labeling Area
- Length - Actual :
- 0.328' (100.00mm, 3.93")
- Length - Approximate :
- 4"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 18 lbs (8.16 kg)
- Width :
- 0.098" (2.50mm)