PB48BK175-L
- Артикул производителя:
- PB48BK175-L
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLACK 175LBS 4'
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 15.00" (381.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Length - Actual :
- 4.00' (1.22m)
- Length - Approximate :
- 48"
- Material :
- Polyamide (PA), Nylon
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 175 lbs (79.40 kg)
- Width :
- 0.350" (8.89mm)