VLM-635-58 LPO-D60-F10
- Артикул производителя:
- VLM-635-58 LPO-D60-F10
- Производитель/Бренд:
- Quarton Inc.
- Краткое описание:
- ANGLE60,CLASS1M,FOCUS:10 CM
- Производитель :
- Quarton Inc.
- Категория товара :
- Laser Diodes, Laser Modules
- Current Rating (Amps) :
- 50mA
- Package / Case :
- Cylinder (10mm Dia)
- Power (Watts) :
- 0.39mW
- Product Status :
- Active
- Voltage - Input :
- 3V ~ 6V