MS4X375X15-LS
- Артикул производителя:
- MS4X375X15-LS
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- STRAPPING TIE SIL 300LBS 1.35'
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 4.00" (101.60mm)
- Color :
- Silver
- Features :
- Length - Actual :
- 1.350' (411.48mm)
- Length - Approximate :
- 16.25"
- Material :
- Stainless Steel 304
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 300 lbs (136.08 kg)
- Width :
- 0.375" (9.53mm)