MLT6WH-LP316
- Артикул производителя:
- MLT6WH-LP316
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING SIL 450LB 1.709'
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 6.00" (152.40mm)
- Color :
- Silver
- Features :
- Corrosion Resistance
- Length - Actual :
- 1.709' (521.00mm)
- Length - Approximate :
- 20.5"
- Material :
- Stainless Steel 316
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 450 lbs (204.12 kg)
- Width :
- 0.310" (7.87mm)