MLT2.7WH-TL
- Артикул производителя:
- MLT2.7WH-TL
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING SIL 450LBS 10.2"
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 2.70" (68.60mm)
- Color :
- Silver
- Features :
- Length - Actual :
- 0.850' (259.08mm, 10.20")
- Length - Approximate :
- 10.25"
- Material :
- Stainless Steel 304
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 450 lbs (204.12 kg)
- Width :
- 0.310" (7.87mm)