SSTIEC-362-7316
- Артикул производителя:
- SSTIEC-362-7316
- Краткое описание:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 7.90MM X
- Length - Actual :
- 1.188' (362.00mm)
- Length - Approximate :
- 14.25"
- Width :
- 0.311" (7.90mm)