SSTIEC-370-7316
- Артикул производителя:
- SSTIEC-370-7316
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 4.50MM X
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- Color :
- Silver
- Features :
- Length - Actual :
- 1.214' (370.00mm)
- Length - Approximate :
- 14.5"
- Material :
- Stainless Steel 316
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- Width :
- 0.181" (4.60mm)