SSTIE-300-7316
- Артикул производителя:
- SSTIE-300-7316
- Краткое описание:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 4.50MM X
- Length - Actual :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Length - Approximate :
- 12"
- Width :
- 0.181" (4.60mm)