RKWDA-32-36-BK
- Артикул производителя:
- RKWDA-32-36-BK
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- HOOK&LOOP TIE BLACK 3'
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 10.51" (267.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Length - Actual :
- 3.000' (914.40mm)
- Length - Approximate :
- 36"
- Material :
- Polyamide (PA), Nylon
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- Width :
- 2.000" (50.80mm)